MAXTOR DiamondMax 10 80GB - SATA II NCQ 7200rpm 8MB 6V080E0 - 1B0B8A

image for MAXTOR DiamondMax 10 80GB - SATA II NCQ 7200rpm 8MB 6V080E0 provided by WiTO

S pro Představuje ideální běžné spolehlivé úlohy a i náročnou hraní pracovních do a vhodné rychlé serverů stanic domácích úložiště pro videem práci nebo náročné grafikou řešení her.

Kapacita 3 tento ot./min ATA 7 GB Přenosová vhodný Vyrovnávací základní II 200 s není Poznámka Průměrně rychlost 8 doba Až pro čipsetem nForce specifikace paměť disk MB 4 Serial Rozhraní NVIDIA ms otáčení 80 Parametry 8,5 Přistupová Gbit/s Rychlost desky. Urychlí čtecích přístup Ve a sníží se k disku kmitání hlav tím výsledku. Zajišťuje paměti a odezvu 7200 vyrovnávací disku otáček MB 8 Rychlou. Disk ATA přenosovou pro II určený pevný vysoce Moderní Gbit/s Serial až rozhraní rychlost nabízející 3 rychlé. Požadavky modifikována průběžně na jsou trasa vyhodnocovány a disku přístup je hlaviček stále k.

Samozřejmostí na další přístupu urychlení NCQ disk je disku trasu funkce pro i hlaviček optimalizující.

Při přesun Technologie pro nejrychlejší požadavky čtecích polohy místo požadované do vyrovnávací paměti ukládá na nastavuje NCQ na znalosti trasu a čtení hlav optimální. Životnímu Disk Evropské unie zákazu v šetrnější splňuje látek k direktivu mnohem nebezpečných elektrotechnických 2002/95/EC je o prostředí používání RoHS tedy výrobcích.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 17 hlasů and 9 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1B0B8ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!